301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
11 Kasım 2021 - Perşembe 15:50 Bu haber 2749 kez okundu
 
Adana Barosunda Ruhsat Heyecanı
Adana Barosunda stajlarını başarıyla tamamlayan 11 avukat, Adana Adliyesi Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle ruhsatlarını aldı. Törene Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, Sayman Av. V. Mert Kuşdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Av. Nevzat Elçi ve Av. Gül Yalçın Aslan ile genç avukatların aileleri, yanlarında staj yaptıkları avukatlar ve konuklar katıldı.
EĞİTİM Haberi
Adana Barosunda Ruhsat Heyecanı

BAŞARILI OLACAĞINIZA İNANCIM TAM

Ruhsat törenimizde konuşan Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, mesleğe adım atan avukatların başarılı olacaklarına inancının tam olduğunu söyledi.  Av. Gökayaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Bildiğiniz üzere her yıl 500-550 arkadaşımız aramıza katılıyor. Mesleğe yeni başlayan arkadaşlarımız için Uyum Bürosunu hizmete açtık. 0-5 kıdeme sahip meslektaşlarımız bizlerle iletişime geçerse uyum büromuz hakkında gerekli bilgileri alabilirler. Adana Barosu olarak genç meslektaşlarımızın her zaman yanındayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ne kadar el ele omuz omuza olursak, bu mesleği o kadar kolaylaştırmış ve yapılabilir hale getirmiş oluruz. Biz meslektaşlarımızla dayanışmaya devam edeceğiz. Bugün aramıza katılan meslektaşlarımıza hoş geldiniz diyor ve başarılı bir meslek hayatı diliyorum.”

Başkan Av. Gökayaz’ın konuşmasının ardından yemin ederek cübbelerini giyip ruhsatnamelerini alan avukatlar şu isimlerden oluştu: Ezgi Ünal, Rukiye İmir, Doğukan Erbek, Mahmut Can Mortepe, Emine Erdoğan,  Eren Gültekin, Emir Mustafa Sönmez, Ayşe Tüzener, Gül Fadıma Kara, Hatice Kübra Gökdeniz ve Mehmet Batuhan Soydinç. Genç avukatlara cübbelerini Av. Vecih Yamanyılmaz, Av. M. Nesim Acar, Av. Mete Özen, Av. Mehmet Üsgüloğlu, Av. Bülent Gencer, Av. Bekir Bedir, Av. İbrahim Özerli, Av. Türkü Bucak, Av. Gökhan Sizgen ve Av. Hüseyin Yücetaş giydirdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana, Barosunda, Ruhsat, Heyecanı,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1