301 Moved Permanently

Moved Permanently

The document has moved here.

Haber Detayı
30 Haziran 2021 - Çarşamba 22:58 Bu haber 1731 kez okundu
 
SEYHAN’DA KURBAN SATIŞ VE KESİM YERLERİ BELİRLENDİ
Seyhan Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde belirlenen kurban satış ve kesim yerlerini açıkladı.
GÜNDEM Haberi
SEYHAN’DA KURBAN SATIŞ VE KESİM YERLERİ BELİRLENDİ

Kurban Bayramı öncesi halkın temiz, sağlıklı hijyenik bir ortamda kurban alabilmesi için gerekli hazırlıkları yapan ve önlemleri alan Seyhan Belediyesi tarafından belirlenen kurban satış ve kesim yerleri şöyle:

KURBAN SATIŞ YERLERİ

Yeşilyurt Mahallesi Evren Sitesi yanı, Fevzipaşa  Mahallesi Semt Pazarı yanı tren yolu, 2000 Evler  Mahallesi Gülen Özkan Camii karşısındaki boş arsa, Fatih Mahallesi Büyükşehir Belediyesi İtfaiye yanı, Emek Mahallesi Kapalı Semt Pazarı, Gürselpaşa Mahallesi Kıyıboyu Semt Pazarı yanı, Mithatpaşa Mahallesi Mithatpaşa Bulvarı havuz yanı, Gülbahçesi Kapalı Semt Pazarı yanı (top sahası).

KURBAN KESİM YERLERİ

Yeşilyurt Mahallesi Evren Sitesi yanı, Pınar Mahallesi Semt Pazarı, Gürselpaşa Kıyıboyu Kapalı Semt Pazarı yanı, Şakirpaşa Kapalı Semt Pazarı, 2000 Evler Mah. Gülen Özkan Camii karşısı, Emek Mahallesi Kapalı Semt Pazarı, Fatih Mahallesi Büyükşehir Belediyesi Semt Pazarı, Yeşiloba Mahallesi Semt Pazarı, Gülbahçesi Mahallesi Kapalı Semt Pazarı.

SEYHAN’DAN ÜCRETSİZ KESİM HİZMETİ

Seyhan Belediyesi, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da kurban kesim hizmetini randevu sistemiyle ücretsiz olarak verecek. Dini kurallara uygun olarak gerçekleştirilecek ücretsiz kesim hizmetinden yararlanmak isteyen vatandaşlar, Seyhan Belediyesi tarafından Kurban Bayramı öncesinde ilan edilecek telefon numarasından randevu alarak kurbanlarını kestirebilecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SEYHAN’DA, KURBAN, SATIŞ, VE, KESİM, YERLERİ, BELİRLENDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-135638674-1